خانه » اخبار دنیای آسانسور » بازار آسانسور » نوسان قیمت دلار ؛ برای خرید آسانسور اقدام کنیم یا خیر؟

نوسان قیمت دلار ؛ برای خرید آسانسور اقدام کنیم یا خیر؟

نوسان قیمت دلاراین نوشته در تاریخ ۱۳۹۷/۵/۱۳ تهیه شده است

حدود ۱۰ روزی است که دلار به مرز ۱۱/۰۰۰ تومان رسیده است و تجهیزات آسانسور از ریل و موتور و کابین گرفته تا تمامی لوازم برقی جهشی دو برابری نسبت به ۱۰ روز قبل پیدا کرده است. در چنین شرایطی  که نوسان قیمت دلار را شاهد هستیم ، تمامی شرکت های فعال در زمینه آسانسور که از قبل قرارداد داشتند یا به شدت ضرر خواهند کرد یا سودشان به صورت چشمگیری کاهش پیدا خواهد کرد.

لذا پیشنهاد می شود جهت کنترل بازار به جهت نوسان قیمت دلار ، هم همکاران گرامی و هم سازنده ها کمی تامل بفرمایند تا بسته جدید ارزی دولت ارائه شود که مسلما کاهش قیمت ها را در پی خواهد داشت.

در حال حاضر به دلیل تقاضای بیش از حد سازنده ها و همکاران جهت خرید قطعات آسانسور و از طرفی عدم خروج اجناس از طرف فروشندگان قطعات، شاهد افزایش بی رویه قیمت قطعات آسانسور در بازار هستیم که با کاهش تقاضا می توان به کاهش قیمت ها هم کمک کرد.

انتظار می رود با ارائه بسته جدید ارزی قیمت ها تا حدود ۲۰ درصد کاهش یابد. همچنین فعلا برای جلوگیری از کاهش قاچاق و خروج ارزهای دولتی، گمرک کشور محدودیت هایی را برای وارد کنندگان بوجود آورده که نتیجه آن کاهش تجهیزات و قطعات مورد نظر در کشور می باشد که مطمئنن تا حدود یک ماه آینده از سختگیری ها کاسته خواهد شد و قیمت تجهیزات کاهش پیدا خواهد کرد.

عضویت در کانال تلگرام

درباره ی شرکت فرازجم کناره

اولین شرکت ارائه دهنده آموزش عملی و حرفه ای آسانسور در شمال کشور

۲ دیدگاه

  1. سلامـ
    چرا موتور آسانسور قیمت نمیزنید
    آشفته بازاری شده

    • شرکت فرازجم کناره

      سلام . نوسانات قیمت از ابتدای سال تا حدود یکماه پیش این کار رو سخت کرده بود و گاهی هم غیرممکن . قیمت ها به روز و با تماس تلفنی اطلاع داده می شود. در صورت نیاز با ما تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *