خانه » مقالات » ریل ساورا و نرم افزار محاسباتی ارائه شده از ساورا

ریل ساورا و نرم افزار محاسباتی ارائه شده از ساورا

ریل ساوراریل ساورا و نرم افزار محاسباتی ارائه شده از ساورا

شرکت تولیدکننده ریل ساورا اسپانیا از سال ۲۰۰۴ تاکنون نرم افزاری بسیار ساده و کاربردی را در اختیار کاربران خود قرار داده است به گونه ای که پس از دریافت اطلاعات پروژه و بر اساس ریل های ساورا موجود شرکت، فایل محاسباتی را نیز در اختیار مصرف کننده قرار می دهد.
در این نرم افزار آنلاین ، شما اطلاعاتی از قبیل وزن کابین ، وزن مسافرین ، فاصله براکت ها از یکدیگر و غیره را وارد می کنید و در نهایت لیستی از ریل هایی که در این محاسبات جواب می دهند را بر اساس استاندارد EN-81 دریافت می کنید.

دقت داشته باشید که این لیست تنها شامل ریل هایی می شود که حتما در فایل محاسباتی پاسخ مثبتی دریافت می کنند و بنابراین شما بهتر است از لیست مورد نظر، اولین گزینه را انتخاب نمایید تا در خرید ریل ، هزینه کمتری به کارفرما تحمیل شود.
اما شرکت سوپر ساورا اسپانیا چندی پیش اقدام به ارائه سرویس جدید محاسباتی برای ریل ها نموده است که نسبت به نرم افزار قبلی جزئیات بیشتری را در بر می گیرد.
برای مثال در قسمت ورودی ها ، بخشی برای مناطق زلزله خیز در نظر گرفته شده است و یا اینکه در صورت لغزشی بودن کفشک ها ، ارتفاع آن را از شما می خواهد و چندین اطلاعات جزیی دیگر در استاندارد جدید بایستی لحاظ گردد.

برای استفاده از این نرم افزار می توانید از لینک های زیر استفاده نمایید و پیشنهاد می شود تا قبل از استفاده ابتدا در سایت مورد نظر ثبت نام نمایید تا برای هر پروژه اطلاعات شما قابل ذخیره باشد.

(Ride System Calculation EN81-1-2 (2004

(Ride System Calculation EN81-20-50 (2014

ویدئوی آموزشی استفاده از نرم افزار محاسبات ریل ساورا رو می تونید از لینک زیر مشاهده کنید

مشاهده ویدئو ؛ کلیک کنید

عضویت در کانال تلگرام

درباره ی شرکت فرازجم کناره

اولین شرکت ارائه دهنده آموزش عملی و حرفه ای آسانسور در شمال کشور

همچنین ببینید

تنظیم شیر برقی بلین آلمان ۴ بوبین مدل Blain EV 100

در ویدئویی زیر می توانید تنظیم شیر برقی بلین آلمان ۴ بوبین مدل Blain EV 100 …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *