خانه » اخبار دنیای آسانسور » حوادث » حادثه دلخراش مرگ دختر جوان چالوسی در چاله آسانسور

حادثه دلخراش مرگ دختر جوان چالوسی در چاله آسانسور

حادثه دلخراش مرگ دختر جوان چالوسی در چاله آسانسوردر نوشهر مازندران، حادثه دلخراش سقوط دختر جوان چالوسی در چاله آسانسور آپارتمان جان خود را از دست داد.

به گزارش ایلنا، این حادثه دلخراش در آپارتمانی در بلوار شهید خیریان حوالی میدان ولیعصر (عج) نوشهر اتفاق افتاد و دختر جوان ۲۷ ساله معلم چالوسی به هویت« ن . س » قربانی جان باخت.

گویا علت این حادثه دلخراش درست عمل نکردن آسانسور به دلیل نقص فنی بوده که موجب شده در حالتی که کابین در طبقه همکف توقف کرده ولی درب ورودی آسانسور در طبقه دوم باز می‌شود و قربانی حین سوارشدن به ناگاه داخل چاهک آسانسور سقوط و بر روی سقف کابین که در طبقه همکف متوقف بود سقوط می‌کند که ناگهان کابین شروع به حرکت به سمت طبقات بالاتر کرده و بر اثر شدت ضربه و صدمات وارده ، این دختر بین سقف کابین آسانسور و طبقات گرفتار و منجر به مرگ وی می شود.

پیکر این دختر جوان به دستور مقام قضایی برای بررسی بیشتر و صدور گواهی فوت و جواز دفن به سردخانه پزشکی قانونی نوشهر منتقل و پس از انجام آزمایشات لازم تخصصی، جسد جهت تشییع و خاکسپاری تحویل خانواده متوفی شد.

موضوع و علت و چگونگی بروز این حادثه دلخراش و تلخ از سوی کارشناسان آتش نشانی و ماموران کلانتری ۱۱ نوشهر در حال رسیدگی و بررسی است.

پی نوشت: با پیگیری هایی که توسط همکاران ما در غرب استان انجام شده، مشخص گردید که سرویس این آسانسور توسط افراد غیرمجاز انجام می شده که متأسفانه با پل کردن سری ایمنی قفل درب طبقه باعث این حادثه دلخراش شده است.

از همه مالکین و مدیران ساختمان های آپارتمانی درخواست می شود حتما با شرکت های مجاز آسانسور که لیست آنها در سایت اداره کل استاندارد استان مازندران و در اتحادیه های شهرستانی موجود هست تعامل داشته باشند تا بتوانند در کنار عقد قرارداد سرویس و نگهداری آسانسور، از امتیاز بیمه نمودن آسانسور استفاده نمایند.

عضویت در کانال تلگرام

درباره ی شرکت فرازجم کناره

اولین شرکت ارائه دهنده آموزش عملی و حرفه ای آسانسور در شمال کشور

همچنین ببینید

حادثه | استفاده از آسانسور در حال نصب در مجتمع مسکونی حادثه آفرید

استفاده از آسانسور در حال نصب در مجتمع مسکونی حادثه آفرید به گزارش خبرنگار پایگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *