خانه » آسانسور » برگزاری اولین سمینار تخصصی آموزشی آسانسور

برگزاری اولین سمینار تخصصی آموزشی آسانسور

اولین سمینار تخصصی آسانسور
اولین سمینار تخصصی آموزشی آسانسور

اولین سمینار تخصصی آموزشی آسانسور و موارد استاندارسازی جدید در تاریخ ۱۴ اسفند ۹۴ با همکاری کانون مهندسین فریدونکنار ، سندیکای آسانسور و پله برقی مازندران و مرکز فنی و حرفه ای شهرستان فریدونکنار در هتل همیاران برگزار گردید.

این سمینار با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران در ساعت ۱۰ صبح شروع گردید.

در این سمینار جناب مهندس منوچهری (نائب رئیس سندیکای آسانسور و پله برقی مازندران) به اهمیت طراحی آسانسور در ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری به تفکیک پرداختند که از جمله موارد عنوان شده می توان به ترافیک ، ظرفیت کابین آسانسور ، اندازه و ابعاد چاله و چاهک آسانسور اشاره کرد.

ایشان همچنین به اهمیت عقد قرارداد فروش ، نصب و راه اندازی و خدمات پس از فروش و سرویس و نگهداری آسانسور با شرکت های مجاز و دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور اشاره کردند که به همراه بیمه نامه آسانسور ، کمک شایانی در زمان حادثه به مالکین یا مدیریت ساختمان خواهد کرد.
در بخش بعدی سمینار جناب مهندس یوسفی (مشاور سندیکا و کارشناس شرکت بازرسی) به موارد استانداردسازی جدید آسانسور پرداختند که مورد توجه شرکت کنندگان در این سمینار قرار گرفت.

در بخش دیگری از زمان برگزاری سمینار جناب مهندس شیرویی ( مدیر فروش و آموزش شرکت فرازجم کناره ) به اهمیت طراحی ابعاد و اندازه چاله و چاهک آسانسور برای ساخت کابین اشاراتی داشتند که این بخش نیز با استقبال شرکت کنندگان مواجه گردید.

اولین سمینار تخصصی آموزشی آسانسور در ساعت ۴ بعد از ظهر با عکس یادگاری حاضرین در سمینار به پایان رسید. همچنین برای حاضرین در این سمینار گواهی حضور از سازمان فنی و حرفه ای صادر گردید.

طبق نظر سنجی کتبی ای که در زمان عصر سمینار از حاظرین اخذ گردید، کیفیت برگزاری این سمینار و ارائه مطالب در حد خیلی خوب برآورد گردید که اکثریت به اتفاق با برگزاری سمینارهای مشابه در بازه زمانی کوتاه تر موافقت کرده اند.

شرکت فرازجم کناره نیز پشتیبانی مالی این سمینار را بر عهده گرفته بود.

به امید اینکه این سمینارها در شهرهای دیگر استان با کیفیتی بهتر با همت شرکت های آسانسور فعال در سطح استان برگزار گردد.

بازتاب این سمینار در رسانه های خبری

خبر شبکه طبرستان

خبرگزاری فارس

پایگاه خبری روابط عمومی های مازندران

 

عضویت در کانال تلگرام

درباره ی شرکت فرازجم کناره

اولین شرکت ارائه دهنده آموزش عملی و حرفه ای آسانسور در شمال کشور

همچنین ببینید

چگونه یک سرویس کار آسانسور ماهر شویم؟

۲ دیدگاه

  1. امیداسماعیلزاده

    تاریخ همایش اتی را اعلام کنید میخواهم شرکت کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *