خانه » آسانسور » دوره آموزش آسانسور (توضیحات تکمیلی) شرکت فرازجم کناره

دوره آموزش آسانسور (توضیحات تکمیلی) شرکت فرازجم کناره

دوره آموزش آسانسور
دوره آموزش آسانسور عملی و کاربردی

قبل از اینکه هر کسی بخواهد وارد کلاس های دوره آموزش آسانسور شرکت فرازجم کناره شود باید این موضوع را مد نظر داشته باشد که آیا واقعا تصمیمش قطعی است یا خیر! زیرا انتظار می رود با توجه به نوع کلاس هایی که از طرف این شرکت برگزار می شود، تمامی کسانی که در دوره های ما شرکت می کنند به طور حرفه ای در این رشته فعالیت نمایند.

یکی از مزایای دوره آموزش آسانسور شرکت فرازجم کناره عملی بودن آن می باشد و به این ترتیب سعی می شود تا کارآموزان بیشترین لمس را با این شغل داشته باشند و از نزدیک با تمام مراحل نصب یک پروژه آشنایی کامل پیدا کنند.

برای بسیاری از کارآموزان بیشترین دغدغه مربوط می شود به بازار کار رشته آسانسور و خوشبختانه باید عرض شود که هم اکنون بازار کار این رشته آنچنان در حال گسترش است که زمانت شغلی این کار را می توان حتی ۹۰ درصد هم بیان کرد! یعنی انتظار می رود کارآموزان پس از طی دوره آموزش آسانسور خیلی سریع وارد بازار کار شوند و به درآمد زایی برسند. زیرا یک آسانسور زمانی که نصب می شود نیاز به سرویس مادام العمر دارد و از همین رو هزینه های جاری شرکت ها و پرسنل از طریق همین سرویس های ماهیانه به راحتی تامین می شود.

توضیح مهم: کلیه ی دوره های آموزشی شرکت بصورت فنی و حرفه ای بوده و با اعطاء مدرک فنی و حرفه ای خواهد بود

 

و اما مراحل دوره آموزش آسانسور شرکت فرازجم کناره:

کارآموزان در طی دوره آموزش آسانسور دو هفته ای، سه مرحله را پشت سر می گذارند که به شرح ذیل می باشد:

۱-آموزش عملی مراحل نصب آسانسور: این مرحله چیزی حدود ۸ روز می باشد و در این مدت کارآموزان به همراه گروه نصب سر پروژه ها حاضر می شوند و پا به پای آنها تمام مراحل نصب یک آسانسور را طی می کنند و انتظار می رود کارآموز حتی الامکان یک دوربین عکاسی و یا یک موبایل مجهز به دوربین همراه خود داشته باشد تا جهت یادآوری مراحل نصب برای خود، از آنها استفاده نماید. ذکر این نکته ضروری است که این دوره معمولا دوره خاطره انگیزی برای کارآموزان بوده است.

۲- آموزش تابلوفرمان آسانسور: در این مرحله ۲ روزه سعی می شود چند تابلوفرمان معروف آسانسور مانند تابلو فرمان های شرکت آرمان فراز و یا آریان که در ایران بسیار قدیمی و جا افتاده می باشند به کارآموزان آموزش داده شود تا هم با سیستم الکتریکال آسانسور آشنایی کامل پیدا کنند و هم اینکه در عیب یابی ها هنگام سرویس آسانسور سریع عمل نمایند.

توضیح در خصوص دوره آموزش آسانسور

 دوره آموزش آسانسور عملی و حرفه ای

عضویت در کانال تلگرام

درباره ی شرکت فرازجم کناره

اولین شرکت ارائه دهنده آموزش عملی و حرفه ای آسانسور در شمال کشور

همچنین ببینید

چگونه یک سرویس کار آسانسور ماهر شویم؟

۲ دیدگاه

  1. سلام .کلاسها در تاریخی و در کجا برگزار میشود آیا در تهران و کرج هم وجود دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *