خانه » آموزش نصب جک پارکینگی

آموزش نصب جک پارکینگی

جک بازویی برقی پارکینگفرض کنید در یک روز سرد بارانی قصد دارید بروید سر کار، درب حیاط را باز می کنید، سوار اتومبیل می شوید و از درب خارج می شوید. حال باید زیر باران شدید پیاده شوید و درب را ببنید و …
بارها پیش آمده که افراد وقتی برای بستن درب پارکینگ از اتومبیل خود پیاده می شوند ناگهان اتومبیل شان دچار سرقت می شود و متاسفانه خسارات زیادی به آنها وارد می شود. زیرا ممکن است مدارکشان هم در داخل اتومبیل باشد و …
این روزها نصب انواع جک برقی بر روی درب منازل آنچنان رو به گسترش است که تقریبا همه افراد تمایل دارند تا برای رفاه خود این کار را انجام دهند. نصب جک برقی علاوه بر رفاه، امنیت را نیز افزایش می دهد و بالتبع چه کسی است که دنبال امنیت نباشد؟!
لذا با توجه به توضیحات بالا، بازار نیز باید بر اساس نیاز جامعه خود را مطابقت دهد. یعنی اگر شرکت های مجری نصب جک برقی کمتر از نیاز جامعه باشند، بدون شک قیمت ها به صورت کاذب افزایش خواهد یافت. بنابراین یکی از اهداف شرکت فنی مهندسی فرازجم کناره علاوه بر ایجاد کارآفرینی، متعادل کردن بازار نیز می باشد تا هم خدمتی به مردم کرده باشیم و هم اینکه افرادی متخصص در این زمینه پرورش دهیم.

اما موارد آموزشی شرکت فنی مهندسی فرازجم کناره:

۱) آموزش طراحی درب و چهارچوب آن برای نصب جک برقی
۲) آموزش جوشکاری اولیه همراه با نکات لازم
۳) آموزش نصب جک پارکینگی به صورت دقیق و استاندارد
۴) معرفی انواع جک ها و کار کردن با آنها به صورت عملی
۵) آموزش کار کردن با انواع تابلوفرمان های جک برقی و پارکینگی
۶) آموزش نصب جک بر روی درب هایی که به بیرون باز می شوند
۷) ……

هزینه کلاس: با توجه به یک روزه بودن آموزشهای ما، هزینه کلاس ۳۰۰٫۰۰۰ تومان میباشد و از مزایای کلاس های آموزشی شرکت فرازجم کناره، خرید شرایطی جک برقی پس از آموزش میباشد.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

عضویت در کانال تلگرام

۴ دیدگاه

  1. سلام ضمن تشکر من هم منتظر ارسال مطالب جدیدتان هستم

  2. مطالب روز را برام ایمیل کنید متشکرم

    • @ali, سلام علی آقا. در انتهای صفحه اصلی سایت می توانید با وارد کردن نشانی ایمیل خود مشترک سایت شوید تا مطالب جدید به ایمیل شما ارسال گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *