• محل برگزاری بخش تئوری آموزش آسانسور با حضور حداکثر دو کارآموز در هر دوره

  • نمای سه بعدی طراحی دفتر قبل از اجرا و محل برگزاری بخش تئوری دوره های آموزشی

  • نمای سه بعدی طراحی دفتر قبل از اجرا و محل برگزاری بخش تئوری دوره های آموزشی

  • نمای سه بعدی طراحی دفتر قبل از اجرا و محل برگزاری بخش تئوری دوره های آموزشی

خانه » آموزش آسانسور

آموزش آسانسور

نام *
ادرس پست الکترونیک *
تلفن همراه
مبلغ پرداختی *
به ریال
توضیحات

14-day-classآموزش نصب آسانسور

کاملا عملی ، حرفه ای و کاربردی

برگزاری دوره های آموزش آسانسور به همراه خوابگاه رایگان در طول دوره می باشد

شرکت فنی مهندسی فرازجم کناره اولین شرکت دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور در منطقه؛ افتخار دارد تا تجربیات علمی و عملی خود در زمینه آموزش آسانسور (نصب، راه اندازی و نگهداری انواع آسانسور) را با شرایطی خاص در اختیار علاقمندان به این رشته قرار دهد.

آموزش آسانسور (نصب کلیه مراحل) از مشاوره و طراحی تا راه اندازی و نگهداری به صورت عملی

بسیاری از دوستان تازه کار انتظار دارند که به راحتی اطلاعات مورد نظرشان را از طریق اینترنت بدست آورند و نیازهایشان را رفع نمایند. اما واقعیت امر این است که هیچ شرکت آسانسور یا مهندسی حاضر نیست اطلاعات خود را که سالها و با مشقت بدست آورده به راحتی در اختیار دیگران قرار دهد.

elevator-education
این تصویر تزئینی است

یکی از مزایای دوره های آموزش آسانسور شرکت فرازجم کناره عملی بودن آن می باشد و به این ترتیب سعی می شود تا کارآموزان بیشترین لمس را با این شغل داشته باشند و از نزدیک با تمام مراحل نصب یک پروژه نصب آسانسور آشنایی کامل پیدا کنند. بعد از اتمام دوره عملی آسانسور، کارآموزان جهت طی دوره تئوری آموزش، با هماهنگی های لازم به آموزشگاه آسانسور آسانسیر معرفی می گردند و با شرکت در کلاسهای این آموزشگاه، مدرک فنی و حرفه ای معتبر دریافت خواهند کرد که این مدرک قابلیت ترجمه نیز خواهد داشت.

شماره تماس: ۳۵۶۵۰۱۲۲ و ۳۵۶۵۰۱۸۴ (کد استانی ۰۱۱)

برای بسیاری از کارآموزان بیشترین دغدغه مربوط می شود به بازار کار رشته آسانسور و خوشبختانه باید عرض شود که هم اکنون بازار کار این رشته آنچنان در حال گسترش است که ضمانت شغلی این کار را می توان حتی ۹۰ درصد هم بیان کرد! یعنی انتظار می رود کارآموزان پس از طی دوره آموزش آسانسور خیلی سریع وارد بازار کار شوند و به درآمد زایی برسند. زیرا یک آسانسور زمانی که نصب می شود نیاز به سرویس مادام العمر دارد و از همین رو هزینه های جاری شرکت ها و پرسنل از طریق همین سرویس های ماهیانه به راحتی تامین می شود. همچنین طبق گزارش کارآموزانی که تا قبل از دوره ۱۵ ام دوره آموزش آسانسور را گذرانده اند، ۱۰ گروه از این دوستان با ثبت شرکت خود در این صنعت مشغول به کار شده اند و بحمدالله مراحل پیشرفت را نیز بخوبی طی می کنند.


و اما مراحل آموزش آسانسور شرکت فرازجم کناره:

کارآموزان در طی دوره آموزش دو هفته ای، سه مرحله را پشت سر می گذارند که به شرح ذیل می باشد:

۱- آموزش مراحل نصب آسانسور به صورت عملی: مدت زمان این مرحله حدود ۸ روز می باشد و در این مدت کارآموزان به همراه گروه نصب سر پروژه ها حاضر می شوند و پا به پای آنها تمام مراحل نصب یک آسانسور را طی می کنند و انتظار می رود کارآموز حتی الامکان یک دوربین عکاسی و یا یک موبایل مجهز به دوربین به همراه خود داشته باشد تا جهت یادآوری مراحل نصب برای خود، از آنها استفاده نماید. ذکر این نکته ضروری است که این دوره معمولا دوره خاطره انگیزی برای کارآموزان بوده است.

۲- آموزش تابلو فرمان آسانسور: مدت زمان این مرحله ۲ روز می باشد که سعی می شود چند تابلوفرمان معروف آسانسور مانند تابلو فرمان های شرکت آرمان فراز و یا آریان (اولویت با تابلو فرمان های موجود در دفتر شرکت و پروژه می باشد) که در ایران بسیار قدیمی و جا افتاده می باشند به کارآموزان آموزش داده شود تا هم با سیستم الکتریکال آسانسور آشنایی کامل پیدا کنند و هم اینکه در عیب یابی ها هنگام سرویس آسانسور سریع عمل نمایند.

۳- آموزش اطلاعات فنی قطعات آسانسور و بازاریابی: مدت زمان این مرحله ۴ روز می باشد که مهمترین مرحله آموزش آسانسور توسط شرکت فرازجم کناره می باشد زیرا دو مرحله قبلی کاملا وابسته به این مرحله می باشند. در طی این ۴ روز سعی می شود مهمترین اطلاعات مورد نیاز برای جذب مشتری در اختیار کارآموزان قرار داده شود که شامل اطلاعات مربوط به قطعات آسانسور، نحوه صحبت کردن با مشتری، نحوه دریافت و پرداخت با مشتریان، نحوه قرارداد بستن و مشخص کردن سود برای یک پروژه، چگونگی دریافت مبلغ نهایی از کارفرماها، آموزش مراحل نصب یک آسانسور از آهنکشی و ریل گذاری گرفته تا راه اندازی آسانسور و دریافت استاندارد از مامور استاندارد و … می باشد.

امید است با توجه به آموزش ها و اطلاعاتی که در اختیار کارآموزان قرار داده می شود  هر چه سریعتر این عزیزان وارد بازار کار شوند و علاوه بر کسب درآمد مناسب موجب کارآفرینی نیز شوند.

اما آموزش های دیگری که توسط شرکت فرازجم کناره در اختیار کارآموزان آموزش آسانسور قرار خواهد گرفت به این شرح خواهد بود:

۱) آموزش کامل انواع تابلو فرمان های آسانسور به صورت عملی (آرمان فراز-آریان کنترل-کارامد – داتیس – ماموت و …)

۲) آموزش خرید تجهیزات آسانسور با توجه به ظرفیت کابین و ارتفاع طبقات

۳) آموزش کامل محاسبات مربوط به آسانسور از طراحی تا اجرا

۴) آموزش نحوه راه اندازی آسانسور ، از آهنکشی و سیستم مکانیکال تا راه اندازی الکتریکال آسانسور

۵) آموزش دقیق عیب یابی آسانسور و برطرف کردن آن به صورت عملی

پیش ثبت نام

پیش ثبت نام در دوره های آموزش عملی آسانسور در دو مرحله انجام می گیرد. مرحله اول ثبت مسخصات در فرم پیش ثبت نام می باشد. مرحله دوم و تکمیلی پیش ثبت نام بعد از ارسال و ثبت مشخصات، پرداخت ۳۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد که جهت واریز لازم است بعد از اتمام مرحله پیش ثبت نام با واحد حسابداری شرکت تماس بگیرید.

واحد حسابداری: ۰۱۱۳۵۶۵۰۱۲۲ داخلی شماره دو

واحد فنی: ۰۱۱۳۵۶۵۰۱۸۴ داخلی شماره سه.

۲ دیدگاه

  1. این بندگان خدا که عکسشونو گذاشتی ژاپنی هستند
    صادق باش داداش با مردم

    • سلام. اظهر من الشمس است که عکس تزئینی بوده که متأسفانه فراموش شده ذکر بشه و البته انجام شده. همچنین تصاویری از محل برگزاری بخش تئوری آموزش نصب آسانسور (محل دفتر) نیز در سایت قرار داده شده است. به زودی تصاویر از محل پروژه هایی که کارآموزان حضور دارند در سایت قرار خواهیم داد. از تذکر شما سپاسگذارم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 12 =