خانه » دوربین مداربسته » دوربین مداربسته

دوربین مداربسته

نصب دوربین مداربسته
دوربین مداربسته

دوربین مداربسته

امنیت مهمترین پایه تمامی پیشرفت هاست از این رو می توان گفت احساس امنیت مقدمه ایجاد هر تحرک مثبت و بهبود امور و ساختارهاست.
سیستم های امنیتی دوربین مداربسته، نظارت تصویری و انتقال تصویر علاوه بر بسط امنیت از طرق دیگر نیز به ارزش آفرینی کمک می نماید.
یکی از این راه ها کنترل و نظارت مدیران بر حوزه تحت مدیریت خویش است. با استفاده از این سامانه ها مدیران می توانند بر عملکرد کارکنان و فرآیندهای تحت مدیریت خود حتی از هزاران کیلومتر دورتر نظارت داشته باشند که این موجب افزایش کارایی سرمایه می شود.
این شرکت تجهیزات دوربین مداربسته را در دو سطح با کیفیت مطلوب و کیفیت برتر عرضه می نماید.

این محصولات با دقت خاصی از میان صدها محصول شرکت های سازنده گوناگون در چین انتخاب شده اند.
خدمات شرکت ما در زمینه نظارت تصویری و امنیت به عرضه محصولات محدود نمی شود و گروه تکنسین های خبره شرکت نصب و راه اندازی سخت افزاری و نرم افزاری تجهیزات مذکور را به صورت کاملاً حرفه ای انجام می دهند.
هیچ نکته فنی در حین نصب توسط متخصصین از قلم نمی افتد. برای بهره برداری از یک سیستم خوب دوربین مداربسته تمامی موارد از قبیل نور محیط، رفلکس های نور، جهات نور، لنز دوربین، پردازنده تصویر دوربین، اتصالات، کابل انتقال تصویر، دستگاه ضبط تصاویر و سایر ملزومات مؤثر در کیفیت تصاویر به صورت دقیق برای هر یک از پروژه ها توسط متخصصین طراحی می گردد.
متأسفانه در حال حاضر برخی از افراد بدون تخصص کافی و دیدگاه فنی مبادرت به نصب دوربین مداربسته کرده اند که به هیچ وجه استاندارد و کارا نبوده و باعث لطمات مالی و امنیتی برای کاربران گردیده است.
ما ادعا نمی کنیم ارزانترین ارائه کننده خدمات هستیم اما با در نظر گرفتن توأم کیفیت و قیمت خواهید دید که متناسب با ارزش دریافتی و کیفیت برتر نصب هزینه ای بسیار نازل دریافت می نمائیم.

خدمات ما در زمینه سیستم های نظارت تصویری و دوربین مدار بسته:

• مشاوره ، کارشناسی و طراحی سیستم دوربین مداربسته
• نصب و راه اندازی انواع سیستم های دوربین مداربسته
• عیب یابی و تعمیر شبکه دوربین های مداربسته
• ارتقاء کیفیت عملکرد و توسعه و بهبود سیستم دوربین های مداربسته
• انجام امور انتقال تصویر و شبکه سیستم های مداربسته توسط متخصصین شبکه
• ایجاد تور امنیتی مستحکم با ترکیب سیستم دوربین مداربسته و دزدگیر

عضویت در کانال تلگرام

درباره ی شرکت فرازجم کناره

اولین شرکت ارائه دهنده آموزش عملی و حرفه ای آسانسور در شمال کشور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *