خانه » اخبار دنیای آسانسور » دانلود منابع آزمون مدیر فنی و تکنسین فنی آسانسور

دانلود منابع آزمون مدیر فنی و تکنسین فنی آسانسور

به اطلاع کلیه علاقمندان به شرکت در آزمونهای مدیرفنی و تکنسین فنی آسانسور می رساند طبق تفاهم نامه ای که مابین مرکز آموزش بازرگانی و سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی ایران برقرار گردید، مرکز آموزش بازرگانی اقدام به برگزاری و اجرای آزمونهای مدیرفنی و تکنسین فنی آسانسور نموده است.

کلیه افرادی که تمایل به ثبت نام در این آزمون را دارند می رساند می توانند با مراجعه به نمایندگی های استانی مرکز اقدام به ثبت نام نمایند.

همچنین متقاضیان استان های تهران، قزوین، مرکزی، سمنان و مازندران نیز از صفحه اصلی ثبت نام آزمون فرم های ثبت نام ضمیمه را دانلود و کامل نموده و فرم کامل شده را به همراه مدارک زیر با فرمت PDF به نشانی btcedu97@gmail.com ارسال نمایید. خواهشمند است پس از ارسال ایمیل، جهت اخذ تاییدیه نهایی ثبت نام خود با مرکز آموزش بازرگانی(۸۶۹۵-۰۲۱ داخلی ۲۱۴) تماس حاصل فرمایید.

مدارکی که باید پس از ثبت نام آنلاین، به همراه فرم ضمیمه شده به ایمیل مرکز آموزش بازرگانی (btcedu97@gmail.com) ارسال شوند:

۱- تصویر کارت ملی

۲- تصویر صفحه اول شناسنامه

۳- تصویر مدرک تحصیلی

۴-تصویر فیش واریزی برای مقاضیان  استان های قزوین، مازندران، سمنان، تهران و مرکزی

۵- تصویر معرفی نامه از سوی سازمانهای صنعت، معدن و تجارت استان ها و یا تشکل فعال در استان تهران

لازم به ذکر است که تمامی مدارک فوق در یک فایل pdf تهیه و به نام متقاضی به ایمیل ذکر شده ارسال شود.

بدیهی است که فقط به مدارک با فرمت ذکر شده ترتیب اثر داده خواهد شد.

نکات ثبت نام:

۱-  متقاضیان در تمامی استان‌ها بجز استان ‌های ذکر شده بایستی در نمایندگی ‌های استان مربوطه ثبت نام نمایند و مدارک مورد نیاز را به نمایندگی های استان خود تحویل دهند.(اطلاعات نمایندگی‌های استان‌ها در بخش شبکه نمایندگی‌ها قابل دسترسی می‌باشد.)

۲- آخرین مهلت آخرین مهلت ارسال مدارک جهت ثبت نام تا ساعت ۱۶ روز شنبه مورخ ۱۴ مهر ۹۷ می باشد. دریافت مدارک فقط درساعت و تاریخ ذکر شده می باشد و در غیر این صورت ترتیب اثر داده نخواهد شد.

۳- استان های قزوین، مرکزی، مازندران، سمنان و تهران مبلغ آزمون را به شماره کارت ۶۲۲۱٫۰۶۱۰٫۸۰۰۱٫۷۸۰۱ به نام مرکز آموزش بازرگانی بانک پارسیان واریز نماید و متقاضیان سایر استان ها مبلغ آزمون را به حساب مرکز آموزش بازرگانی استان خود واریز نمایند.( هزینه آزمون مدیر فنی : ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ریال و آزمون تکنسین فنی: ۸۰۰٫۰۰۰ ریال می باشد.)

دانلود منابع آزمون مدیر فنی و تکنسین فنی آسانسور
عضویت در کانال تلگرام

درباره ی شرکت فرازجم کناره

اولین شرکت ارائه دهنده آموزش عملی و حرفه ای آسانسور در شمال کشور

همچنین ببینید

پیش بینی آسانسور برای ساختمانهای بیش از یک طبقه

یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: مناسب‌سازی در طراحی معابر عمومی و شهری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *