شركت فني مهندسي فرازجم كناره اولین شرکت آسانسور فعال در زمینه آموزش نصب آسانسور با اعطاء مدرک فنی و حرفه ای و خوابگاه رایگان ، نماینده رسمی فروش ریل ساورا اسپانیا و چین در مازندران.

آموزش نصب آسانسور

آموزش نصب آسانسور کاملا عملی ، حرفه ای و کاربردی برگزاری دوره ها بهمراه خوابگاه رایگان در طول دوره می باشد

شركت فني مهندسي فرازجم كناره اولین شرکت دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور در منطقه؛ افتخار دارد تا تجربيات علمي و عملي خود در زمینه آموزش آسانسور (نصب، راه اندازي و نگهداري انواع آسانسور) را با شرايطي خاص در اختيار علاقمندان به اين رشته قرار دهد. کلیه ی دوره ها بصورت فنی و حرفه ای و با اعطاء مدرک فنی و حرفه ای برگزار می گردد. دوره های آموزش آسانسور بهمراه خوابگاه رایگان برگزار می گردد

جزئیات بیتشر؛ کلیک کنید
ثبت نام دوره های آموزشی شرکت فرازجم کناره

سرویس و نگهداری

آموزش آسانسور

آسانسور وسیله ای است با قطعات مکانیکی و الکترونیکی متعدد که هر کدام از این قطعات به تنهایی می تواند جان استفاده کنندگان خود را به خطر بیندازد.

آسانسور برای کارایی بهتر و رسیدن به عمر مفید خود نیاز به یک تیم سرویس دهنده متخصص دارد که با سرویس و نگهداری دوره ای (ماهانه ) طبق چک لیست خود آن را در حالت ایمن نگاه دارند.

تمرکز این شرکت در شهرهای فریدونکنار ، سرخرود و بابلسر نشان دهنده سرویس دهی سریعتر و ارزانتر به مشتریان است.

برای اطلاع از نرخ سرویس و نگهداری ماهانه آسانسور با ما تماس بگیرید.

آخرین نوشته ها

بازسازی آسانسور

بازسازی آسانسور

در تشكيلات اداري شركت آسانسور فرازجم کناره واحدي وجود دارد كه وظيفه اش غبار روبي و بازسازي آسانسور هاي قديمي و نوسازي آن ها و پاكسازي ذهن ها از دغدغه ها و دلواپسي هاست.

در برج ها و بناهاي بلند مرتبه قديمي آسانسورهائي نصب شده كه گاه 20 تا 30 سال از عمر آنها گذشته است. اين قدمت بطور طبيعي كاربران آسانسورها يعني ساكنان طبقات بالا را ـ كه شماري از آن ها دو برابر آسانسورها عمر كرده اند ـ نگران مي كند و اين نگراني توأم با هراس ، جسم و روح ساكنان را مي فرسايد. 

جزئیات بیشتر؛ کلیک کنید
  • نحوه شاغول اندازی