هادی شیرزاد

هادی شیرزاد

مدیرعامل

مؤسس و مدیرعامل شرکت
کارشناس مدیریت
بازرس دوره اول سندیکای آسانسور مازندران
متولد سال ۱۳۶۱

pic150

مهندس فاطمه محسنی

مدیر فنی

مؤسس و رییس هیئت مدیره
دانشجو دکتری رشته برق ـ الکترونیک
دارای مقالات مختلف ISI
عضو نظام مهندسی و کانون مهندسین فریدونکنار

shiroei2

مهندس محسن شیرویی

مدیر فنی و فروش

عضو اصلی هیئت مدیره
کارشناس برق ـ قدرت
عضو نظام مهندسی و کانون مهندسین فریدونکنار
متولد سال ۱۳۶۴

درباره شرکت | شرکت فنی مهندسی فرازجم کناره در تاریخ ۱۳۸۹/۰۸/۲۳ تحت شماره ۱۴۳۸ و در شناسنامه ملی به شماره ۱۰۹۶۰۰۲۲۵۱۹ به ثبت رسیده است. شرکت طراحی و مونتاژ آسانسور فرازجم کناره ، فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ آغاز نموده است و در سال ۱۳۹۳ موفق به اخذ پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور از وزارت صنعت، معدن و تجارت شده است. از اینجا میتوانید آگهی آخرین تغییرات شرکت فرازجم کناره در روزنامه رسمی کشور را مشاهده کنید این شرکت در زمینه طراحی، مونتاژ، فروش و نگهداری انواع آسانسورهای کششی اعم از دو سرعته و تک سرعته ، اجرای سیستمهای گرلس (بدون گیربکس) و ماشین روم لس (بدون موتور خانه) که از نسل جدید موتورهای آسانسور به شمار میروند، در حال فعالیت می باشد. همچنین سیستمهای هیدرولیک شامل انواع جک و پاور یونیت برای انواع آسانسورهای نفربر ، بیماربر ، ماشین بر ، باربر و آسانسورهای پانورامیک (شیشه ای) با رعایت استانداردهای بین المللی و استاندارد ملی ایران با بهره گیری از دانش فنی روز، نیروهای متخصص و خدمات پشتیبانی فنی و قوی افتخار دارد که (بهبود مستمر کیفیت) و (کسب رضایت مشتری) را سرلوحه کار خویش قرار داده و همواره سعی دارد تا در راستای تحقق اهداف خود گام بردارد. در پایان ضمن تشکر از بازدید شما کاربر گرامی، خواهشمند است از بخشهای مختلف سایت بازدید به عمل آورده و در صورت نیاز به هر گونه سوال ،مشاوره ،درخواست اطلاعات فنی و یا لیست قیمت با ما در تماس باشید.
با تشکر و تقدیم احترام مدیریت و پرسنل شرکت طراحی و مونتاژ آسانسور فرازجم کناره

هدف ما| bgSlider24

۱- تامین رضایت مندی مشتری با ارائه محصولات و خدماتی که نیازمندی های مشتری را از لحاظ کیفی و کمی برآورده می سازد.
۲- آموزش کارکنان و ارتقاء سطح کیفی مهارت شغلی آنان به عنوان اصلی ترین سرمایه های شرکت می باشد.
۳- دستیابی به دانش و فن آوریهای روز این صنعت و در اختیار قرار دادن این دانش به علاقمندان این صنعت با شرایط ویژه. امید است بتوانیم آنچنان باشیم که شایسته ایران و ایرانیست، که همانا جلب رضایت بیشتر و خدمات سریع با بهترین کیفیت در کلیه نقاط ایران عزیز می باشد.

اولین شرکت بومی دارنده پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور از وزارت صنعت، معدن و تجارت در منطقه

پاسخ دهید

ایمیل شما محفوظ خواهد ماند. موارد ضروری مشحص شده ند *

شما مجاز هستید تا از تگ های HTML زیر استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

4 + نوزده =

پاک کردن ارسال