حادثه در آسانسور در حال نصباستفاده از آسانسور در حال نصب در مجتمع مسکونی حادثه آفرید
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ۱۲۵، پس از اطلاع رسانی این حادثه به سامانه ۱۲۵ از سوی ساکنان یک مجتمع مسکونی، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران به سرعت آتش نشانان ایستگاه ۲۲ را ساعت ۱:۵۳ بامداد امروز به محله خانی آباد، خیابان ماهان اعزام کرد.
افراسیاب خیردست فرمانده آتش نشانان اعزامی درخصوص این حادثه گفت: در یک مجتمع مسکونی نوساز دارای ۵ طبقه و ۲۰ واحد مسکونی، ۴ نفر از ساکنان(یک نفر آقا و سه نفر بانو) در حال استفاده غیراصولی از آسانسور بودند که در چاهک آسانسور بین طبقات دوم و سوم محبوس شدند.
وی با اشاره به اینکه ساکنان این ساختمان بر روی سقف کابین آسانسور سوار شده و بین طبقات جا به جا می شدند، افزود: نیروهای عملیاتی پس از قطع جریان برق اصلی آسانسور و همسطح سازی کابین به صورت دستی، محبوس شدگان را بدون آسیب دیدگی از چاهک آسانسور خارج کرده و به محل امن انتقال دادند.
این فرمانده آتش نشانی اضافه کرد: آتش نشانان پس از ارائه تذکرات ایمنی به ساکنان ساختمان، به مأموریت خود پایان دادند.
توضیح واحد فنی شرکت آسانسور فرازجم کناره:
این اتفاق ناشی از اصرار بی مورد ساکنین و اسکان آنها پیش از راه اندازی آسانسور می باشد که معمولا با اندک اطلاعات فنی ای که ممکن است برخی افراد داشته باشند، اقدام به استفاده از آسانسور در حالت ریویزیون می کنند که شاهد این اتفاقات هستیم.
خوشبختانه این اتفاق خسارت جانی در بر نداشته است.
اما اتفاق خبر نمی کند و هر آن ممکن است در هر جایی شاهد اتفاقات خطرناک باشیم.
پس حتما موارد ایمنی را رعایت کنیم و به شرکت های آسانسوری و تکنسین های فنی شرکت های مجاز اعتماد کنیم.
در انتها دعوت میکنیم از شما بازدید کننده محترم که با جستجو در سایت شرکت فرازجم کناره از اطلاعات عمومی مربوط به آسانسور و در صورت نیاز اطلاعات تخصصی درج شده در سایت استفاده کنید

پاسخ دهید

ایمیل شما محفوظ خواهد ماند. موارد ضروری مشحص شده ند *

شما مجاز هستید تا از تگ های HTML زیر استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

سه × سه =

پاک کردن ارسال